MIĘDZYNARODOWE FORUM PRODUCENTÓW I DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO W EUROPIE

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w fabryce E.G.O. Polska - partnera forum

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w fabryce E.G.O. Polska - partnera forum

E.G.O. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem high-tech i jednym z wiodących światowych producentów technologii, komponentów i produktów dla sprzętu AGD. Z innowacyjności firmy, doświadczenia i kompetencji korzystają również inne branże, takie jak technika medyczna, technika instalacyjna, techniczne wyposażenie budynków, technika samochodowa. Od założenia przedsiębiorstwa w roku 1931 E.G.O tworzy inteligentne technologie, które ułatwiają ludziom codzienne życie.

Firma E.G.O. Polska Sp. z o.o., założona w 2005 roku w Łodzi, jest dziś największym centrum produkcyjnym artykułów AGD w Polsce. Zakład specjalizuje się w wykonywaniu nadruków widocznych części designu oraz w montażu i kontroli działania elektronicznych systemów sterowniczych. Korzystne położenie geograficzne i nowoczesne urządzenia produkcyjne sprawiają, że polski zakład E.G.O. jest w stanie dostarczać klientom nowoczesne i różnorodne komponenty systemowe w systemie just-in-time.

Drugiego dnia 4. Międzynarodowego Forum Producentów i Dostawców AGD w Europie, uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w wizycie studyjnej w fabryce E.G.O. w Łodzi!

Więcej o E.G.O.Polska http://www.egoproducts.com/pl/