MIĘDZYNARODOWE FORUM PRODUCENTÓW I DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO W EUROPIE

Trendy, wyzwania, współpraca. Forum AGD w Łodzi

Trendy, wyzwania, współpraca. Forum AGD w Łodzi

- Forum AGD daje możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozwala firmom rozpocząć lukratywną współpracę - mówi organizator wydarzenia, dyrektor sprzedaży Muller Die lila Logistik Polska, Arkadiusz Rudowicz. - Jest okazja się spotkać, porozmawiać, bo konkurenci pojawiają się w jednym miejscu, w tym samym czasie. Wspólnie z miastem i regionem pokazujemy jak ważna jest ta branża dla Łodzi i dla całej Polski - wyjaśnia. 

Dobra lokalizacja oraz skomunikowanie z resztą kraju oraz z Europą sprzyja lokowaniu firm produkcyjnych w Łodzi, podkreśla prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Marek Michalik. - Nakłady inwestycyjne wszystkich firm tej branże, które inwestowały, a było ich kilkadziesiąt, to ponad 3 miliardy złotych. Zatrudniono ponad osiem tysięcy osób - zwraca uwagę Michalik. 

 

Organizatorzy wydarzenia spodziewają się ponad 200 przedstawicieli najważniejszych producentów i dostawców z sektora AGD tj. firm transportowych, instytucji samorządowych, specjalnych stref ekonomicznych, ekonomistów i analityków. W dwudniowej konferencji ma wziąć udział również wiceminister rozwoju Radosław Domagalski-Łabędzki. Forum AGD odbędzie się w dniach 11-12 maja w Hotelu Andel's w Łodzi.