MIĘDZYNARODOWE FORUM PRODUCENTÓW I DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO W EUROPIE

Rozwój branży AGD napawa optymizmem. Już teraz Polska znajduje się w pierwszej trójce największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego w Europie. W 2015 roku wyprodukowano u nas ponad 21 mln sztuk dużego AGD. Według ekspertów rok 2016 zapowiada się jeszcze lepiej. Duży potencjał sektora jest przyczyną dla której właśnie już po raz czwarty Müller Die Lila Logistik zaprasza przedstawicieli producentów sprzętu AGD, dystrybutorów oraz analityków do dyskusji na temat przyszłości sektora w Polsce i na świecie.

Z roku na rok organizowane przez nas Forum nabiera większego rozmachu i przyciąga coraz szersze grono uczestników. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła blisko dwieście osobistości z grona najwyższego szczebla profesjonalistów zarówno z Polski i z zagranicy m.in.: Hannę Zdanowską, Prezydent Łodzi; Andrzeja Sadowskiego, Prezydenta Centrum im. Adama Smitha; prof. dr hab. inż. Piotra Kulę, Prorektora  ds. Innowacji Politechniki Łódzkiej;  Prof. Petera Klausa z D.B.A./Boston University; Josa Marinusa, Prezesa Europejskiego Stowarzyszenia Logistycznego, Fabio Pommella, Prezesa Indesit Company Polska (Grupa Whirlpool). - Nadal planujemy dynamiczny rozwój w tempie dwucyfrowym, co w perspektywie kolejnych 5 – 7 lat oznacza około 1000 nowych miejsc pracy oraz zatrudnienie dodatkowych nawet 300 osób w powiększanej strefie badań i rozwoju  - deklarował podczas ubiegłorocznej edycji  Konrad Pokutycki, Prezes Zarządu, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Program tegorocznej edycji zostanie zdominowany przez dyskusje na temat m.in. trendów i wyzwań stojących przed europejskim i polskim sektorem AGD, możliwości eksportu na nieodkryte dotąd rynki, jednoczesnej obsługi logistycznej wielu kanałów sprzedaży (tradycyjnych i internetowych) oraz kreacji w AGD i tworzeniu nowych kategorii produktów.

Sukces ubiegłorocznego wydarzenia potwierdził, że branża AGD to temat, który wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie czołowych praktyków i ekspertów.
Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych czy perspektywa rozpoczęcia lukratywnej współpracy to wartość dodana dla wszystkich tych, którzy zechcą być z nami w maju 2016 roku!