MIĘDZYNARODOWE FORUM PRODUCENTÓW I DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO W EUROPIE

Przed nami kolejna edycja Międzynarodowego Forum Producentów i Dostawców Artykułów Gospodarstwa Domowego w Europie! Piąta już odsłona wydarzenia, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się w Łodzi!

Forum w 2015 i 2016 roku jednoznacznie pokazało, że województwo łódzkie jest przyjazne dla przedsiębiorców różnych branż, a sektor AGD rozwija się bardzo dynamicznie. Cieszy fakt, że z roku na rok wydarzenie nabiera większego rozmachu i przyciąga coraz szersze grono uczestników z Polski i z zagranicy. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 200 przedstawicieli reprezentujących najważniejsze w Polsce i Europie firmy z sektora AGD i ich otoczenia biznesowego. Wśród gości i ekspertów, znaleźli się przedstawiciele m.in.: Müller – Die lila Logistyk, Electrolux, B/S/H, E.G.O., Stora Enso, Porozell, Haier, CECED Polska, Samsung Electronics Poland, Whirlpool, Cushman &Wakefield, Mesgo Polska, Elematec.

Wydarzenie kierujemy do przedstawicieli sektora publicznego, przedsiębiorców sektora AGD zarówno z kraju jak i z zagranicy, a także deweloperów i generalnych wykonawców zainteresowanych realizacją obiektów produkcyjnych i magazynowych w nowych lokalizacjach.

Międzynarodowe Forum Producentów i Dostawców AGD to doskonała okazja do dialogu i wymiany doświadczeń, jak również sposobność nawiązania nowych kontaktów biznesowych i kooperacji nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Serdecznie Państwa zapraszamy już 16-17 maja 2017 roku do Łodzi!